Как поднять тиц сайта: все способы
Як підняти тиц? Даним питанням завжди цікавилося досить-таки велика кількість людей. На тему підвищення тиц написано мільйонне кількість різноманітних статей. Не всі вони оповідають про правильні методи підняття тиц. За роки моїх "поневірянь" по Інтернету я дізнався багато інформації з цього приводу. Тепер я хочу поділитися цією інформацією з вами. Я запропоную вам всі методи підняття тиц, які я знаю, але для початку, я розповім вам, в чому полягає сенс всього цього.
Навіщо піднімати тиц?
Шкода, що на відміну від Google, який враховує PR при ранжуванні сайту, пошукова система Яндекс не враховує показник Тіц (Тематичний індекс цитування) в пошуковій видачі (маються на увазі не ГЗ запити). Тому можна сказати, що єдина практична користь від даного показника - визначення місця сайту в каталозі Яндекс.
Але не все так погано. Головне, що від кількості тиц залежить розрахунок цін на біржах, за допомогою яких можна заробити на своєму сайті. Під такими біржами я маю на увазі Сапу, Ротапост та інші. Зрозуміло, що рекламодавець буде вибирати тільки якісні сайти для того, щоб опублікувати своє посилання або матеріал на них. Не варто забувати те, що чим вище показник тиц, тим більший статичний вагу він передає зовнішньому посиланню. Ну і звичайно ж, чималу роль відіграє тематика вашого сайту або блогу.
Якщо ви наприклад хочете просунути запит "смачна морквина", то найбільшу вагу ви отримаєте саме з посилань, розміщених на сайтах про морквині та інших овочах. Якось у мене відразу апетит піднявся =). А ви любите морквину?
Дуже сподіваюся, що в недалекому майбутньому Яндекс почне враховувати показник тиц при нанжірованіі сайту, візьме приклад у свого зарубіжного приятеля. Хоча є й інший варіант - Яндекс може зовсім відмовитися від підрахунку тематичного індексу цитування. У кожному разі, Яндекс поки ще тримається. Сподіваюся, що до нього не прибудують нові фільтри, як це трапилося з Гуглом. Думаю, що питання про причини підняття тиц у вас більше не виникне. Йдемо далі.
Як підняти тиц до 10 безкоштовно?
Ось ми і підійшли до даного питання впритул. Пропоную на ваш розгляд свої методи безкоштовного підвищення тіц'а. Зрозуміло, що безкоштовними методами тиц до 100 ви навряд чи підійміть, але якщо постаратися, до 50-60 можна підтягнути. Відразу кажу, безкоштовні методи вимагають від вас велику кількість часу + ще й рідко дають результат. Як кажуть, безкоштовний тільки сир у мишелоке. Отже, які ж існують методи безкоштовного підняття тиц?
Підняття тиц за допомогою Dofollow блогів
Имхо, один з найлегших методів. Вам прийдеться пошукати такі блоги, посилання в коментарях яких не закриті від індексації пошуковими системами. Після того, як ви їх знайшли, вам залишається одне - коментувати дані блоги. В результаті ви отримуєте майже халявні посилання на свій блог, головне - не переборщити з коментарями. Але знову-таки коментувати вам прийдется блоги тільки ВАШОЇ тематики. Як я вже говорив, вони передають найбільшу вагу. Раджу розміщувати тільки інформативні та корисні коментарі, не варто залишати коментарі, в яких ви розповідаєте про продаж прасок або тих же морквин. В одній зі своїх статей я вже залишав список dofollow блогів тематики seo. Щоб ви не мучилися переходячи за посиланням я опублікую весь список dofollow блогів в цій статті (і все це для моїх дорогих читачів):
1. Devaka.ru (ТІЦ 180, PR 4)
2. Terehoff.com (ТІЦ 375 PR 2)
3. Cijman.ru (ТІЦ 120 PR 4)
4. Litemoney.blogspot.com (ТІЦ 80 PR 3)
5. Seoonly.ru (ТІЦ 50 PR 3)
6. Helplamer.ru (ТІЦ 40 PR 4)
7. Seozoo.net (ТІЦ 20 PR 2)
8. Prodvinemvmeste.ru (ТІЦ 20 PR 1)
Список dofollow блогів я планую постійно оновлювати. Дорогі читачі, якщо ви знаєте dofollow блоги, не надруковані в цій темі, будь ласка, дайте мені знати про це.
Підняття тиц за допомогою трастових сайтів
Шукайте трастовий сайт, тоесть сайт, який має високу довіру з боку пошукових систем. Це може бути трастовий форум, бажано вашої тематики, ну або сервіс типу вебмані. Знайшли? Відмінно! Тепер ви повинні залишити посилання на ваш сайт в профілі користувача, ну або ще де-небудь. Наведу вам 3 приклади:
1. Сервіс Blog-map.ru - карта блогерів. Вказуєте ваше місце розташування, додаткову інформацію про себе і отримуєте зворотне посилання

2. Існує сервіс вебмані, за допомогою якого ви Ви можете поскаржитися на сайт, власник якого не перевів Вам гроші або похвалити його за те що перевів вчасно. Називається сервіс Webmoney Advisor. Заповнюєте інформацію про ваш сайт і отримуєте зворотне посилання з тиц 400!

3. Ну і останнє - всім відомий сайт Last.fm. Посилання в профілі, тиц 4900. Не забувайте, що її ще треба буде загнати в індекс пошукових систем. Про те, як прискорити цей процес читайте тут.

І зауважте, ви можете знайти мільйони подібних сайтів. Деякі на продажу баз трастових сайтів ще й гроші заробляють. Я теж збирав базу трастових форумів, але вона застаріла вже. Кому цікаво, база тут.
Як підняти тиц за допомогою обміну постовими?
Америку не відкрию, обмін постовими - простий обмін посиланнями з тематичними блогами. Найбільший ефект ви отримаєте від обміну постовими з сайтами або блогами, які знаходяться в Яндекс Каталозі. У мене є знайомий, який підняв тиц до 70 обмінюючись посиланнями з сайтами своєї тематики в ЯК. Посилання з нетематичних ресурсів теж збільшують ТИЦ, але в меншому ступені. Пам'ятайте, що розміщувати посилання потрібно грамотно. Не можна влаштовувати так звані лінкопомийку, сторінку з великою кількістю зовнішніх посилань. Найбільш оптімільний варіант - 3-4 штуки.
Піднімаємо тиц за допомогою розміщення статей
Найефективніший і безкоштовний метод підняття тиц на даний момент, правда і самий важкий, що вимагає багато часу і терпіння. Принцип такий: ви пишіть гарну статтю об'ємом в 2000-3000 знаків, вставляєте до статті 3-4 посилання на ваш сайт і розміщуєте її на тематичному ресурсі. В результаті ви отримуєте:
● збільшення відвідуваності (залежить від ресурсу, де ви розміщуєте статтю);
● підвищення тиц;
● зростання позіій сайту в пошуковій видачі.
Важливим моментом у цій справі є вибір сайту-донора, ресурсу, на якому ви будете розміщувати статтю. Зрозуміло, що такий ресурс повинен мати високу відвідуваність (від 1000 уникав на добу), високий показник тиц (від 100), високий показник трасту. Я от все схиляюся до того, щоб написати нову статтю і розмістити її на блозі Шелвіна або Тода. Також ваші статті ви можете розміщувати в білих каталогах статей. Раджу і сам сайт Додати в каталоги.
Як підняти тиц платними методами?
Підняти тиц через Cапу
Хоч багато хто і кажуть, що біржа Sape давно вже вимерла, але все ж за допомогою неї ви ще зможете підвищити показник тиц до 30-ти одиниць. Ви реєструєтеся в системі, створюєте новий проект, спрямований на просування певного ключового запиту. Головне в цій справі - знайти правильний фільтр для закупівлі посилань. Особисто я на даний момент користуюся фільтром Петра Александрова. Ви можете теж його використовувати, але якщо ви вирішили зайнятися цією справою впритул, краще купити його на форумах для вебмайстрів. Я обов'язково ще опублікую статтю де розповім, як я працюю з Сапою.
Підняти тиц Rook'амі
Rookee - система автоматизованого просування сайтів. Це чудовий інструмент, який дозволяє позбавитися від рутинної роботи з підбору донорів, генерації текстів посилань, купівлі посилань і перевірці їх індексації. Як і з сапою, в даній системі ви також будете закуповувати посилання для просування запитів. Процес багато в чому залежить від вибору стратегії, по якій ви будете просуватися. Вобщем, майже теж саме, що і з фільтрами в Сапе.
Найбільше в цій системі мені подобається те, що ви безкоштовно можете провести аналіз свого сайту, скласти семантичне ядро. Сервіс покаже вам вік вашого сайту, ключові слова, за якими ви просувається, позиції ваших статей в пошуковій видачі, встановить ціну просування того чи іншого запиту.

Підняти тиц за допомогою біржі Міралінкс
Міралінкс - біржа для просування статтями, краща біржа. Хлопці відмінно розкрутили ресурс, тут ви знайдете цілий океан з якісних майданчиків. Принцип той же, що і при безкоштовному просуванні статтями, просто вам не прийдеться витрачати багато часу на пошуки якісних сайтів-донорів. Про переваги читайте нижче:
підняти тиц за допомогою біржі Міралінкс
Попади в ЯК, підніми тиц
Найдорожчий і найефективніший спосіб підняття тиц. Неймовірно, але у сайтів, що знаходяться в Яндекс Каталозі, з величезною швидкістю ростуть показник тіц'а. Вам просто-напросото треба буде обмінюватися посиланнями з сайтами, які перебувають у вашій категорії ЯК'а. Не хочу вас лякати, вказуючи ціну попадання в Яндекс Каталог. Я краще розповім вам, як безкоштовно потрапити в Яндекс Каталог. Але знову-таки, трудитися прийдеться дуууже багато. Йдете на форум для вебмайстрів Webmasters.ru, реєструєтеся, активно проводите там свій час, заробляєте поінти (за коментарі, нові теми) і витрачаєте зароблені поінти на покупку платної реєстрації в ЯК'е в магазині форуму за 3000 поінтів. З вигляду все так легко і просто, а насправді - це трата офігенно-великої купи часу. Я за 2 місяці активної роботи набрав тільки 100 поінтів, хоча це може тому, що я рідкісний лентяюга =)?
Кілька порад з підняття тИЦ
1. Вчіться, вчіться і ще раз вчіться писати якісні та інформативні статті. Багато хто цього робити не вміють і витрачають на це великі суми (в усякому разі для мене). Для прикладу, на сьогоднішній день, 100 статей для тематичного ресурсу розміром в 3000 знаків обійдуться вам в 300-400 $. Чи не легше самому все писати?
2. Забудьте про прогонах по каталогах і соціальних закладках - це вже не діє.
3. Якщо ви просуваєте певну статтю з ключовим словом, то при розміщенні посилання на цю статтю намагайтеся використовувати різні анкор (тексти посилань). Наприклад, при просуванні статті "Як потрапити в DMOZ" я використовував анкор "Як потрапити в DMOZ". А можна було б використовувати інші анкор: "Способи попадання в DMOZ", "Як я потрапив в DMOZ", "Каталог DMOZ" та інші. Варто інколи залишати безанкорние посилання, що використовують в ролі анкора URL сайту або слова типу "тут", "тут" і т.п.
4. Намагайтеся вибирати тільки тематичних донорів.
5. При просуванні статтями, в самій статті залишайте одне посилання - на головну і дві - на внутрішні сторінки.
6. Створіть rss-стрічку на основі нових публікацій вашого сайту або блогу, виженете її по rss-каталогом, отримаєте невелику надбавку тиц. Rss каталоги можна знайти тут.
7. Спробуйте провести статейний конкурс на своєму сайту з грошовими призами. Людина напише статтю, залишить в ній індексований посилання на ваш ресурс. Таким ось чином, якщо добре розкрутити конкурс, запросити знаменитих блогерів, можна отримати близько 100 зворотних індексованих посилань на ваш сайт. Це 100%-е підвищення тиц до 20-30 одиниць. Удачи вам!
|